ДВ, бр. 96 от 1.12.2017 г.: Промени в ЗУТ – отпада глоба за Възложителя

С новия Закон за концесиите е направена промяна в Закона за устройство на територията, с която отпадна предвидената за Възложителя глоба от 1000 до 5000 лв., ако не изпълни задължение по чл. 161, ал. 4.. Тези задължения (за които вече няма конкретна глоба за неизпълнение) са свързани с: осигуряване на необходимите документи по чл. 142,…

Изисква се АБОНАМЕНТ

Трябва да имате АБОНАМЕНТ за достъп до това съдържание.

Вижте повече

Вече имате абонамент? Влезте от тук